ЛЧ. Другий кваліфай раунд. Карабах, Мальмьо і Динамо Загреб зіграли унічию, а Селтік переміг

UA-Футбол представляє матчі Другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

"Динамо" (Хорватія) – "Фола" (Люксембург) 1:1
Голи: Анхело Енрікес 36 – Самір Хаджі 25

Люксембуржський футбол на підйомі, що не кажіть. Чемпіон цієї карликової держави зумів втерти носа досвідченому єврокубковому бійцю, яким без сумніву є загребське "Динамо". Більше того, гості навіть відкрили рахунок – на 25-й хвилині це зробив Самір Хаджі, який має досвід виступів за французький "Страсбург" (взагалі, у складі "Фоли" на поле в старті вийшли аж чотири французи, і ще три з'явились на заміни, а за "Динамо" зате бігало аж чотири португальця).

Відігратись і тим самим врятуватись від повної ганьби "Динамо" зуміло на 36-й хвилині, коли відзначився чилієць Анхело Енрікес. Після цього грати ще залишалось майже годину, однак зламати опір "Фоли" хорвати не так і не змогли. Навіть попри те, що з 64-ї хвилини гості грали у меншості – кабо-вердієць (власне, аборигенів у складі "Фоли" було всього четверо) Ронні отримав пряму червону картку.

"Селтік" (Шотландія) – "Стьярнан" (Ісландія) 2:0
Голи: Анга Дедрік Боята 44, Стефан Йохансен 56

Найвпевненішу перемогу дня здобув "Селтік", за яким в Лізі чемпіонів вже встигли скучити. Шотландці, забивши по голу в кожному з таймів, забезпечили собі більш ніж комфортну перевагу перед поїздкою на віддалений острів.

На передостанній хвилині першого тайму рахунок відкрив бельгійський захисник Анга Дедрік Боята, який підключився до розіграшу стандарту. А вже на початку тайму другого норвежець Стефан Йохансен подвоїв перевагу "Селтіка", фактично нокаутувавши "Стьярнан".

БАТЕ (Білорусь) – "Дандолк" (Ірландія) 2:1
Голи: Алєксандр Карніцкій 11, Євгєній Яблонскій 38 – Девід Макміллан 32

З превеликими труднощами ще один учасник минулорічного групового турніру Ліги чемпіонів, а за сумісництвом – суперник донецького "Шахтаря", вдома переграв чемпіона Ірландії. Горді айріши дуже старалися і навіть зуміли зрівняти рахунок (Девід Макміллан відзначився після того, як білорусам вдалося відкрити рахунок зусиллями Алєксандра Карніцкого).

Однак футболісти БАТЕ ще до перерви завдяки голу Євгєнія Яблонского зуміли повернути собі перевагу в рахунку і в другому таймі довести справу до переможного кінця. Щоправда, рахунок 2:1 з пропущеним голом на власному полі – далеко не найкращий проміжний фініш.

"Мальмьо" (Швеція) – "Жальгіріс" (Литва) 0:0

Учасник минулорічного групового турніру Ліги чемпіонів також не спромігся на жоден гол у ворота ще скромнішого чемпіона Литви. Гості відбивались, як могли, заробили аж чотири жовтих картки, але зуміли таки встояти і вберегти свої ворота сухими. Хто знає, можливо ми знаходимось на відстані 90 чи 120 хвилин від найголовнішої сенсації раунду?..

"Карабах" (Азербайджан) – "Рудар" (Чорногорія) 0:0

Старий знайомий дніпропетровського "Дніпра", який минулого сезону мало не залишив майбутнього фіналіста Ліги Європи за бортом турніру вже на груповій стадії, вдома не зумів переграти скромного чемпіона Чорногорії. Тепер перед повторним матчем, який відбудеться через тиждень, команди мають приблизно однакові шанси на вихід до наступного раунду.

Запитання автору ви можете задати на конференції.

Тэги: Лига чемпионов